Korupcijos prevencija

Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras vykdo korupcijos prevenciją. Siekiame užtikrinti skaidrią ir sąžiningą veiklą, kad teikiant visuomenės sveikatos paslaugas, nebūtų korupcijos apraiškų (kyšininkavimo, papirkimo, piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi, tarnybos pareigų neatlikimo ir kitokių korupcinio pobūdžio nusikalstamų veiklų). Jei kilo kokių klausimų ar pastebėjimų šia tema, kreipkitės į atsakingą asmenį Giedrę Budinienę el.paštu: vsb.siauliuraj@gmail.com arba telefonu: 8-683-27615.

Kreipiantis raštu prašome nurodyti:

– vardą, pavardę;
– savo gyvenamosios vietos adresą;
– darbuotojo, kurio veiksmai skundžiami (vardą, pavardę, pareigas);
– skundžiamus veiksmus, kuriais pasireiškia korupcinio pobūdžio veikla, taip pat laiką, vietą, aplinkybes, asmenis, galinčius patvirtinti aplinkybes ir kitas, Jūsų manymu, naudingas ir reikšmingas aplinkybes;
– jei siunčiate laišką paštu, būtina nurodyti tikslų Jūsų ir mūsų adresą (Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. J. Basanavičiaus g. 7, Kuršėnai, Šiaulių r., Lietuva).

Sveikatos apsaugos ministerija prašo Jus būti pilietiškais: informuokite apie korupcijos atvejus anonimiškai skambindami nemokamu telefono numeriu 8 800 66 004, el. paštu korupcija@sam.lt.

Primename, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį padarius nusikaltimą. Už tokius veiksmus numatyta baudžiamoji atsakomybė LR baudžiamojo kodekso 236 straipsnyje. Primename, kad visuomenės sveikatos biuras neturi teisės ir įgaliojimų tirti korupcinio pobūdžio veiklas. Tokias teises turi LR specialiųjų tyrimų tarnyba (STT).