Sveikatinamojo fizinio aktyvumo užsiėmimai

Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras vykdo nemokamas fizinio aktyvumo veiklas (šiaurietiškasis ėjimas, funkcinės treniruotės, joga, mankštos ir pan.) skirtas įvairaus amžiaus žmonėms.

Fiziniai pratimai gali pagerinti širdies veiklą, virškinimą, nuotaiką, sustiprinti kaulus, palengvinti ar net pilnai atsikratyti depresijos, sumažinti diabeto riziką, kraujospūdį, nerimą, stresą, pagerinti miegą ir išlaikyti sveikus sąnarius. Reguliaraus fizinio aktyvumo paradoksas: išeikvodami energiją jūs įgyjate jos daugiau. Žinoma, tai įvyksta ne iš karto. Pirmosios treniruotės gali būti itin varginančios, tačiau po truputį stiprėjant raumenims ir lankstumui fiziniai pratimai tampa vis lengvesni ir malonesni.

Fizinis aktyvumas neturi tapti prievarta ir kančia. Tai turi būti malonus, individualiai pasirinktas įprotis, be kurio neįsivaizduojamas gyvenimas.

Fizinio aktyvumo veiklos vykdomos pagal „Sveikos mitybos ir sveikatinamojo fizinio aktyvumo skatinimo tvarkos aprašą”. Jį rasite ČIA.

Jei norite susitarti dėl praktinių ar teorinių užsiėmimų – susisiekite su mumis el. paštu vsb.siauliuraj.stiprinimas@gmail.com arba telefonu 8 670 46753 arba užpildykite žemiau esančią registracijos formą.

REGISTRACIJA