KVIEČIAME PRISIJUNGTI PRIE NEMOKAMŲ LAPKRIČIO MĖNESIO SVEIKATOS STIPRINIMO RENGINIŲ ŠIAULIŲ RAJONE

Mieli, Šiaulių rajono gyventojai ir svečiai,

Kiekvieną mėnesį būna ypatingų datų. Vienos mums puikiai žinomos – tai didžiosios šventės, kitos dienos būna dedikuotos kokiai nors įdomiai, prasmingai temai, tačiau žinomos mažiau. Lapkritis nebūtinai turi būti niūrus ir pilkas, atvirkščiai – jis gali būti netgi labai spalvingas ir šiltas! Kai gamtoje vyksta rudens ir žiemos kova, bei į odą skverbiasi pirmieji šalčio požymiai, kviečiame dalyvauti įvairiose fizinio aktyvumo veiklose:

  • Funkcinėse treniruotėse Kuršėnuose, Voveriškiuose, sporto klube Šiauliuose;
  • Jogoje Kuršėnuose ir Gegužiuose;
  • Nuotolinėse treniruotėse;
  • Fizinio aktyvumo veiklose senjorams Gruzdžiuose.

Siekdami palaikyti emocinę sveikatą šį mėnesį į individualius susitikimus kviečia psichologai (Kuršėnuose, Kužiuose, Gruzdžiuose, Aukštelkėje ir Voveriškiuose) ir gerovės konsultantai. Konsultacijos anonimiškos ir nemokamos, tik būtina užsiregistruoti.

Mitybos specialistai kviečia skirti daugiau dėmesio širdies sveikatos temai. Padidėjęs cholesterolis, aukštas kraujospūdis, rūkymas, nutukimas, nejudrumas, alkoholio vartojimas, stresas, cukrinis diabetas – rizikos veiksniai turintys didelę įtaką kraujotakos sistemos ligų išsivystymui. Šie rizikos veiksniai yra koreguojami, juos galima valdyti pasitelkus sveikos gyvensenos principus. Atvykite į Šiaulių rajono savivaldybės Vytauto Vitkausko viešosios bibliotekos padalinius lapkričio 9 ir 16 dienomis.

Kviečiame išsirinkti tai, kas artima ir reikalinga Jums, registruotis ir dalyvauti!

Daugiau biuro informacijos – www.siauliurvsb.lt, „Facebook“ paskyroje (@siauliurvsb), Šiaulių r. sav. internetinėje svetainėje, www.kursenai.lt skiltyje „Sveikata“.

Būkite sveiki ir laimingi!!!