ŠIAULIŲ R. VOVERIŠKIŲ BENDRUOMENĖS ŠVENTĖJE DALYVAVO VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTĖ

Kaip ir kasmet, Joninių savaitgalį „Voveriškiai” atšventė tradicinę kasmetinę bendruomenės šventę. Jau dešimtąją.

Šventėje buvo gausu veiklų. Bendruomenės vyrai varžėsi sporto rungtyse ir išbandė savo jėgas tinklinio bei krepšinio žaidimuose, moterys dalyvavo vaikinų pynimo edukacijoje, kurios metu nusipynė vainikus papuošti ne tik save bei kitus.

Taip pat dideli ir maži prisijungė prie visuotinės mankštos, kurią vedė Šiaulių r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė Asta.

Buvo galimybė susipažinti su gaisrininkų darbo ypatumais, technika bei prisiminti priešgaisrinės saugos taisykles.

Šventės dalyviai galėjo dalyvauti sveikatos viktorinoje ir gauti nepamainomų žinių apie fizinį aktyvumą, pirmąją pagalbą, žalingų įpročių ir užkrečiamųjų ligų prevenciją, burnos sveikatą ir kt. bei laimėti puikius Šiaulių r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro skirtus prizus.

Neapsieita ir be tradicijų. Buvo kuriamas Joninių laužas, dainuojamos dainos, atliekami ritualai. Šventė vyko iki sutemų su gera muzika. Joje susitikta, bendrauta, pasidžiaugta bendruomenės pasiekimais, išgirsta apie rūpesčius ir ateities tikslus. Suvokta, kad kai gauni – prisipildo delnai, kai daliniesi – prisipildo širdis. 

 

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje, Asta Stonytė-Kožiteva