KVIEČIAME Į NEMOKAMUS BIRŽELIO MĖNESIO SVEIKATOS STIPRINIMO UŽSIĖMIMUS ŠIAULIŲ RAJONE

Mieli, Šiaulių rajono gyventojai ir svečiai,

Birželis – puikus metas daugiau laiko skirti savo sveikatai, aktyviam laisvalaikiui ir gerai savijautai. Kviečiame Šiaulių rajono savivaldybės gyventojus ir svečius dalyvauti sveikatos stiprinimo renginiuose.

Tegul vasaros pradžia tampa įkvėpimu rūpintis savimi, atrasti naujus sveikos gyvensenos įpročius ir prasmingai leisti laiką bendruomenėje!

Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą, Viktorija Strazdinienė