SVEIKATOS STIPRINIMO PROGRAMOS BAIGIMAS GRUZDŽIUOSE

Gruzdžiuose, įvyko sveikatos stiprinimo programos, skirtos širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto profilaktikai, užbaigimas. Dėkojame dalyviams už aktyvų dalyvavimą programoje ir linkime išlikti sveikiems! Visi programos dalyviai buvo apdovanoti Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro įsteigtomis dovanomis.

Programos metu dalyviai sužinojo savo kūno rodiklius, mokėsi valdyti stresą, gaminti sveikatai palankius patiekalus, dalyvavo jogoje kartu su jogos trenere bei susipažino su ŠKL ir CD rizikos veiksniais ir sveikos mitybos principais, „Rakto skylutės“ simboliu. Dėkojame visiems dalyviams už aktyvų dalyvavimą!

Sveikatos stiprinimo programa, skirta širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto profilaktikai programa (toliau – Programa) vykdoma vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. balandžio 8 d. įsakymu Nr. V-776 „Dėl sveikatos stiprinimo programos, skirtos širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto profilaktikai, organizavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ patvirtintu aprašu.

Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą, Viktorija Strazdinienė