KVIEČIAME DALYVAUTI NEMOKAMOSE VASARIO MĖNESIO VEIKLOSE ŠIAULIŲ RAJONE

By 2024-01-315 vasario, 2024Aktualijos

Mieli, Šiaulių rajono gyventojai ir svečiai,

Šaltuoju metų laiku, kai padaugėja susirgimų peršalimo ligomis, savo sveikata susirūpiname gerokai labiau. Žiemą iš tiesų gerokai padidėja sergamumas viršutinių kvėpavimo takų ligomis, gripu, virusinėmis infekcijomis. Dažnai sakoma, kad žmogus susirgo, nes sušalo ar jį perpūtė vėjas. Tačiau peršalimo ligas sukelia virusai, kurie į organizmą patenka oro lašeliniu būdu čiaudint ar kosint, paspaudus ranką sergančiajam žmogui ir vėliau palietus savo burną, nosį, akis. Todėl labai svarbu laikytis asmens higienos, pavyzdžiui, dažnai plauti rankas. Jei sunegalavote, susilaikykite nuo ėjimo į darbą, neleiskite vaikų į mokyklą ar darželį. Taip sumažinsite peršalimo ligų plitimo riziką.

Tačiau žiemą tikrai nereikia atsisakyti pasivaikščiojimų gryname ore, mankštos, kitokios aktyvios veiklos, nes tai stiprina imunitetą, suteikia energijos, gerina nuotaiką, didina darbingumą.

Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia į aktyvias sveikatą stiprinančias veiklas VASARIO mėnesį. Kviečiame išsirinkti tai, kas artima ir reikalinga Jums, registruotis ir dalyvauti!

Daugiau biuro informacijos – www.siauliurvsb.lt, „Facebook“ paskyroje (@siauliurvsb), Šiaulių r. sav. internetinėje svetainėje, www.kursenai.lt skiltyje „Sveikata“.

Būkite sveiki ir laimingi!!!