KVIEČIAME Į GEGUŽĖS MĖNESIO NEMOKAMUS SVEIKATOS STIPRINIMO RENGINIUS

By 2022-04-2917 balandžio, 2023Aktualijos

Mieli, Šiaulių rajono gyventojai ir svečiai,

Paskutinis pavasario mėnuo – gegužė – jau čia, tad kviečiame Šiaulių rajono gyventojus ir svečius susiplanuoti savo laisvalaikį ir šį mėnesį praleisti su Šiaulių raj. sav. visuomenės sveikatos biuro nemokamomis sveikatą stiprinančiomis veiklomis!

Kiekvienas pagal poreikį ir galimybes gali pasirinkti norimą veiklą arba dalyvauti net keliuose užsiėmimuose:

  • Psichologo E. Karmazos paskaitos,
  • Psichologės I. Valeckienės paskaita apie priklausomybes,
  • Joga,
  • Funkcinės treniruotės,
  • Gongų garsų terapija gyvai,
  • Šiaurietiškojo ėjimo treniruotės Kuršėnuose ir Kairiuose,
  • Psichologų konsultacijos Kuršėnuose, Kužiuose, Gruzdžiuose, Voveriškiuose ir Bubiuose.

Tad kviečiame Jus, prisijungti prie mūsų biuro organizuojamų veiklų, padėsiančių atsipalaiduoti, tapti fiziškai aktyvesniais ar tiesiog pasikalbėti apie jus slegiančias problemas.

Svarbu! Dabartiniai įvykiai Ukrainoje gali sukelti nerimą, didinti nesaugumo jausmą. Taigi, jei jaučiate, kad Jūsų bendruomenę, organizaciją ar šeimą emociškai paveikė dabartiniai įvykiai Ukrainoje (pavyzdžiui, šeimoje ar kolektyve yra Ukrainos piliečių arba turinčių artimųjų Ukrainoje) ir ieškote būdų, kaip palaikyti save ir aplinkinius, išlikti emociškai ramiems, kviečiame kreiptis pagalbos į krizių specialistus, kurie yra visada pasirengę padėti.

Su krizių komanda galite susisiekti telefonu 1815.

Komanda dirba kiekvieną dieną (I-VII), nuo 8 iki 20 val.

Daugiau biuro informacijos – www.siauliurvsb.lt, „Facebook“ paskyroje (@siauliurvsb), www.kursenai.lt skiltyje „Sveikata“, savaitraštyje „Kuršėnų krašto žinios“, laikraštyje „Šiaulių kraštas“.