METŲ VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTO APDOVANOJIMAI

By 2022-02-114 balandžio, 2022Aktualijos

Nuoširdžiausi sveikinimai Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistei, vykdančiai sveikatos priežiūrą mokykloje, Indrei Rimeikienei.

Vasario 10 d., Savivaldybių Visuomenės Sveikatos Biurų Asociacija (SVSBA) išdalino „Metų specialisto“ apdovanojimus. Tokią visuomenės sveikatos specialisto rinkimo ir pagerbimo tradiciją SVSBA puoselėja nuo 2016 metų.

Šiemet iškilmingi specialistų apdovanojimai vyko Raudondvario dvare, pagerbiant visuomenės sveikatos specialistus, savo darbais reikšmingai prisidėjusius prie visuomenės sveikatos stiprinimo praėjusiais metais.

Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras „Metų specialisto“ apdovanojimą už reikšmingą indėlį į mokinių visuomenės sveikatos priežiūrą pandemijos kontekste, ypatingą organizuotumą ir sutelktumą, sprendžiant svarbius su pandemijos valdymu, ir ne tik, susijusius klausimus bei nuoširdų atsidavimą savo profesijai, skiria visuomenės sveikatos specialistei, vykdančiai sveikatos priežiūrą mokykloje, Indrei Rimeikienei.