KVIEČIAME Į NEMOKAMUS LAPKRIČIO MĖNESIO SVEIKATOS STIPRINIMO RENGINIUS

Mieli, Šiaulių rajono gyventojai ir svečiai,

Besibaigiant spaliui nestabdomai artėja paskutinis rudens mėnuo – lapkritis. Kai lietus ir šaltukas spaudžia vis labiau ir nesinori „kišti nosies“ į lauką – kviečiame aktyviai sutikti besibaigiantį rudenį. Ir siūlome prisijungti prie Šiaulių r. sav. visuomenės sveikatos biuro organizuojamų veiklų: funkcinių treniruočių, nuotolinių funkcinės aerobikos ir jogos užsiėmimų. Kviečiame kartu su biuro specialistėmis žygiuoti šiaurietiškuoju žingsniu.

Psichinei sveikatai pagerinti siūlome individualias psichologo konsultacijas. Norinčius sudalyvauti viktorinoje ir laimėti biuro įsteigtų prizų kviečiame į sveikatos popietę, bei į paskaitą apie pirmosios pagalbos teikimo svarbą ir principus.

Taipogi nepamiršome ir tėvelių, kviečiame prisijungti į nuotolinę nemokamą paskaitą apie žindymo nutraukimą „Nujunkymas. Žindymo pabaiga“.

Tad kviečiame Jus, prisijungti prie mūsų biuro organizuojamų veiklų, padėsiančių atsipalaiduoti, tapti fiziškai aktyvesniems ir įgyti naujų žinių.

Nepamirškite, kad svarbu:

  • Nuolat plaukitės rankas, dezinfekuokite paviršius.
  • Laikykitės saugaus atstumo viešose vietose.
  • Jei tik yra galimybė, dirbkite nuotoliniu būdu.

Kai kurias veiklas perkėlėme į virtualią erdvę – prisijunkite prie mūsų Facebook svetainės, kurioje rasite patarimus norint būti sveikiems – sužinosite kaip reikia maitintis sveikatai palankiais maisto produktais, būti fiziškai aktyviems ir vengti blogojo streso!

LAPKRIČIO MĖN. RENGINIAI

Maloniai kviečiame dalyvauti visuose užsiėmimuose ir pasidalinti informacija su kitais.

*Į RENGINIUS, KURIE VYKSTA ŠIAULIŲ R. SAV. VSB – BŪTINA REGISTRACIJA IR GALIMYBIŲ PASAI.

Daugiau biuro informacijos – www.siauliurvsb.lt, „Facebook“ paskyroje (@siauliurvsb), www.kursenai.lt skiltyje „Sveikata“, savaitraštyje „Kuršėnų krašto žinios“, tinklapyje www.etaplius.lt, laikraštyje „Šiaulių kraštas“.

Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistai, vykdantys visuomenės sveikatos stiprinimą