ŠVENTINIAME „JOMARKE” PRIMINTA APIE SVEIKATOS STIPRINIMĄ

Kuršėnuose vyko Rudens gėrybių mugė – Jomarkas 2021. Šiais metais šventė ypatinga, nes buvo minima Kuršėnų senosios gaisrinės 135 metų sukaktis ir 10-asis Jomarko renginys. Šventė sukvietė daržovių, vaisių, uogų, vaismedžių, gėlių augintojus, bitininkus, tautodailininkus su savo dirbiniais, duonos kepėjus, mėsos gamintojus iš viso Šiaulių rajono. Jomarko tradicija – dviračių žygis aplink Kuršėnus yra vienas iš Europos judumo savaitės renginių.

Šventiniame renginyje dalyvavo ir Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistės. Specialistės kvietė miesto gyventojus ir svečius dalyvauti sveikatos stiprinimo viktorinoje ir laimėti Biuro įsteigtus prizus – gertuves, raktų pakabukus, maisto dėžutes, pirmosios pagalbos rinkinukus, atšvaitus, dantų pastas, dantų šepetėlius ar kitus įvairius prizus. Gyventojai galėjo apžiūrėti dantų maketus, kurie pažeisti ėduonies ir prisiminti kaip teisingai rūpintis savo burnos sveikata. Aktyviausi Jomarko dalyviai galėjo pasimatuoti plaštakos jėgą.

Džiaugiamės, kad galėjome susitikti su Kuršėnų miesto ir Šiaulių rajono gyventojas, pabendrauti ir priminti svarbiausias sveikatos stiprinimo temas.