KVIEČIAME Į NEMOKAMUS GEGUŽĖS MĖNESIO SVEIKATOS STIPRINIMO RENGINIUS!

Mieli, Šiaulių rajono gyventojai ir svečiai,

Paskutinis pavasario mėnuo jau čia pat. Tikimės, kad šis mėnuo kartu atneš saulę, šiltą orą ir gerą nuotaiką.

Visi naujausi psichologiniai ir fiziologiniai tyrimai patvirtina, kad mūsų kūnas ir siela yra visuma bei veikia vienas kitą. Jei esame prastos fizinės formos, mus dažniau aplanko liūdnos, pesimistinės mintys, mažėja produktyvumas darbe, atsiranda įtampa asmeniniuose santykiuose. Jei mūsų kūnas yra sveikas, smegenys gauna pakankamai deguonies, esame kūrybiški ir energingi, kasdienius darbus atliekame greitai ir su malonumu.

O pradedant gegužės mėnesį kviečiame visus prisijungti prie mūsų biuro vykdomų įvairių užsiėmimų ir veiklų ir taip pagerinti tiek fizinę, tiek psichinę sveikatą.Visus norinčius kviečiame į šiaurietiškojo ėjimo treniruotes Kuršėnų miesto parke. O sulaukus vakaro galite prisijungti kiekvienas pagal poreikį prie įvairių treniruočių ar užsiėmimų:

jogos, kalanetikos, funkcinės aerobikos, funkcinių treniruočių.

Taip pat galite vakarą praleisti ir ramiai piešiant fraktalus, kurie padeda „išvalyti“ mintis ir sužinoti apie save įdomių dalykų.

Tad kviečiame Jus, kad ir karantino metu, prisijungti prie mūsų biuro organizuojamų veiklų, padėsiančių atsipalaiduoti, tapti fiziškai aktyvesniems ar tiesiog pasikalbėti apie jus slegiančias problemas.

Nepamirškite, kad svarbu:

  • Išeidami iš namų visur ir visuomet dėvėkime kaukes.
  • Nuolat plaukitės rankas, dezinfekuokite paviršius.
  • Laikykitės saugaus atstumo viešose vietose.
  • Jei tik yra galimybė, dirbkite nuotoliniu būdu.
  • Visus  savo reikalus tvarkykite telefonu ar internetu.

Visas veiklas perkėlėme į virtualią erdvę – prisijunkite prie mūsų Facebook svetainės, kurioje rasite patarimus norint būti sveikiems – sužinosite kaip reikia maitintis sveikatai palankiais maisto produktais, būti fiziškai aktyviems ir vengti blogojo streso!

GEGUŽĖS MĖN. RENGINIAI

Maloniai kviečiame dalyvauti visuose užsiėmimuose ir pasidalinti informacija su kitais.

Daugiau biuro informacijos – www.siauliurvsb.lt, „Facebook“ paskyroje (@siauliurvsb), www.kursenai.lt skiltyje „Sveikata“, savaitraštyje „Kuršėnų krašto žinios“, tinklapyje www.etaplius.lt, laikraštyje „Šiaulių kraštas“.