SVEIKINAME SULAUKUS PAVASARIO IR KVIEČIAME Į NEMOKAMUS SVEIKATOS STIPRINIMO RENGINIUS!

Mieli, Šiaulių rajono gyventojai ir svečiai,

Pagaliau sulaukėme kalendorinio pavasario!
Kai vis dažniau pasirodo saulė, vis dažniau norisi laiką leisti lauke, kvėpuojant grynu oru. Taip pat ilgėja dienos, trumpėja vakarai. Pradedant naują sezoną kviečiame visus prisijungti prie mūsų biuro vykdomų užsiėmimų ir pavasarį sutikti su gera nuotaika, puikia figūra ir plačiomis šypsenomis.
Kiekvienas pagal poreikį gali pasirinkti, kaip praleisti vakarą: ar užsiimant joga, kalanetika, o galbūt norisi intensyvesnių funkcinių treniruočių, taip pat galite vakarą praleisti ir ramiai piešiant fraktalus, kurie padeda „išvalyti“ mintis ir sužinoti apie save įdomių dalykų.
Tad kviečiame Jus, kad ir karantino metu, prisijungti prie mūsų biuro organizuojamų veiklų, padėsiančių atsipalaiduoti, tapti fiziškai aktyvesniems ar tiesiog pasikalbėti apie jus slegiančias problemas.

Nepamirškite, kad svarbu:

  • Išeidami iš namų visur ir visuomet dėvėkime kaukes.
  • Nuolat plaukitės rankas, dezinfekuokite paviršius.
  • Laikykitės saugaus atstumo viešose vietose.
  • Jei tik yra galimybė, dirbkite nuotoliniu būdu.
  • Visus  savo reikalus tvarkykite telefonu ar internetu.

Visas veiklas perkėlėme į virtualią erdvę – prisijunkite prie mūsų Facebook svetainės, kurioje rasite patarimus norint būti sveikiems – sužinosite kaip reikia maitintis sveikatai palankiais maisto produktais, būti fiziškai aktyviems ir vengti blogojo streso!

KOVO MĖN. RENGINIAI

Maloniai kviečiame dalyvauti visuose užsiėmimuose ir pasidalinti informacija su kitais.

Daugiau biuro informacijos – www.siauliurvsb.lt, „Facebook“ paskyroje (@siauliurvsb), www.kursenai.lt skiltyje „Sveikata“, savaitraštyje „Kuršėnų krašto žinios“, tinklapyje www.etaplius.lt, laikraštyje „Šiaulių kraštas“.