KVIEČIAME Į NEMOKAMUS VASARIO MĖNESIO SVEIKATOS STIPRINIMO RENGINIUS

Mieli, Šiaulių rajono gyventojai ir svečiai,

Artėjant pavasariui atsinaujina ne tik gamta, bet ir kiekvienas žmogus. Norisi pradėti kažką naujo, imtis naujos veiklos, norisi naujų pojūčių, švarių minčių ir geros nuotaikos, kurią kartais padeda pagerinti vis dažniau pasirodantys saulės spinduliai.

O Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras nori taip pat prisidėti prie Jūsų geresnės nuotaikos, todėl prasidedant paskutiniam žiemos mėnesiui ir liekant vis mažiau laiko iki kalendorinio pavasario, norime visus Šiaulių rajono savivaldybės gyventojus paskatinti pavasarį sutikti su gera nuotaika, puikia figūra ir plačiomis šypsenomis.

Kviečiame Jus, kad ir karantino metu, prisijungti prie mūsų biuro organizuojamų veiklų, padėsiančių atsipalaiduoti, tapti fiziškai aktyvesniems ar tiesiog pasikalbėti apie jus slegiančias problemas.

Nepamirškite, kad svarbu:

  • Išeidami iš namų visur ir visuomet dėvėkime kaukes.
  • Nuolat plaukitės rankas, dezinfekuokite paviršius.
  • Laikykitės saugaus atstumo viešose vietose.
  • Jei tik yra galimybė, dirbkite nuotoliniu būdu.
  • Visus  savo reikalus tvarkykite telefonu ar internetu.

Visas veiklas perkėlėme į virtualią erdvę – prisijunkite prie mūsų Facebook svetainės, kurioje rasite patarimus norint būti sveikiems – sužinosite kaip reikia maitintis sveikatai palankiais maisto produktais, būti fiziškai aktyviems ir vengti blogojo streso!

VASARIO MĖN. RENGINIAI

Maloniai kviečiame dalyvauti visuose užsiėmimuose ir pasidalinti informacija su kitais.

Daugiau biuro informacijos – www.siauliurvsb.lt, „Facebook“ paskyroje (@siauliurvsb), www.kursenai.lt skiltyje „Sveikata“, savaitraštyje „Kuršėnų krašto žinios“, tinklapyje www.etaplius.lt, laikraštyje „Šiaulių kraštas“.