PASITINKAME 2021-SIUS METUS IR KVIEČIAME Į NEMOKAMUS SVEIKATOS STIPRINIMO RENGINIUS!

Mieli, Šiaulių rajono gyventojai ir svečiai,

Kai Naujieji Metai jau už kampo ir nurimsta šventinis šurmulys, mes susimąstome apie kitų metų norus ir tikslus. Daugelis žadame sau kitais metais susiimti ir pagaliau įveikti ilgus metus kankinusius žalingus įpročius, pradėti sportuoti,  labiau pasitikėti savimi, pradėti labiau džiaugtis gyvenimu, išmokti susitvarkyti su stresu ir pagaliau nustoti nerimauti, įveikti baimę, tapti ryžtingesniais, pagerinti santykius su artimaisiais. Todėl norime Jus pakviesti, kad ir karantino metu, prisijungti prie mūsų biuro organizuojamų veiklų, padėsiančių atsipalaiduoti, tapti fiziškai aktyvesniems ar tiesiog pasikalbėti apie jus slegiančias problemas.

Nepamirškite, kad svarbu:

  • Atsisakyti nebūtinų susitikimų, kelionių, draugų susibūrimų, vakarėlių ir švenčių, veiklos būreliuose, sporto treniruočių.
  • Išeidami iš namų visur ir visuomet dėvėkime kaukes.
  • Nuolat plaukitės rankas, dezinfekuokite paviršius.
  • Laikykitės saugaus atstumo viešose vietose.
  • Jei tik yra galimybė, dirbkite nuotoliniu būdu. Visus  savo reikalus tvarkykite telefonu ar internetu.

Visas veiklas perkėlėme į virtualią erdvę – prisijunkite prie mūsų Facebook svetainės, kurioje rasite patarimus norint būti sveikiems – sužinosite kaip reikia maitintis sveikatai palankiais maisto produktais, būti fiziškai aktyviems ir vengti blogojo streso!

Maloniai kviečiame dalyvauti visuose užsiėmimuose ir pasidalinti informacija su kitais.

Daugiau biuro informacijos – www.siauliurvsb.lt, „Facebook“ paskyroje (@siauliurvsb), www.kursenai.lt skiltyje „Sveikata“, savaitraštyje „Kuršėnų krašto žinios“, tinklapyje www.etaplius.lt, laikraštyje „Šiaulių kraštas“.