PIEŠINIŲ KONKURSO „AUGU SVEIKAS IR LAIMINGAS“ NUGALĖTOJAI

Šiaulių r. sav. visuomenės sveikatos biuras siekdamas priminti visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises organizavo piešinių konkursą „Augu sveikas ir laimingas”. Konkurse dalyvavo 7 Šiaulių rajono vaikai (iki 12 metų)kurie nupiešė piešinį, nusifotografavo kartu su juo ir nuotrauką su vardu ir pavarde atsiuntė el. paštu mums į biurą. Dėkojame vaikų auklėtojams, mokytojoms ir tėveliams, kurie paskatino jaunuosius kūrėjus dalyvauti konkurse. Praėjusią savaitę (birželio 15-21 dienomis) Šiaulių rajono sav. visuomenės sveikatos biuro „Facebook” paskyroje vyko balsavimas ir gražiausios nuotraukos rinkimai. Nuoširdžiai sveikiname visus konkurso dalyvius už aktyvų palaikymą. Daugiausia „patinka“ surinko ir prizus laimi:1 vietos laimėtoja EMILIJA JOKUBAUSKAITĖ (62 „patinka“)
2 vietos laimėtoja AMELIJA KERGYTĖ (58 „patinka“)
3 vietos laimėtoja VILTĖ LINGAITĖ (55 „patinka“)Su visais laimėtojais susisieksime ir dovanas įteiksime asmeniškai.Tariame nuoširdų AČIŪ visiems dalyviams! Konkurso piešinius galite pamatyti čia: https://www.facebook.com/pg/siauliurvsb/photos/?tab=album&album_id=3000480813321102

Daugiau informacijos apie Šiaulių r. sav. visuomenės sveikatos biuro organizuojamus nemokamus sveikatos renginius ir konkursus galite rasti tinklapyje www.siauliurvsb.lt, „Facebook“ paskyroje (@siauliurvsb), Šiaulių r. sav. internetinėje svetainėje, rubrikoje „Gyventojams“ – „Visuomenės sveikatos biuras“, www.kursenai.lt skiltyje „Sveikata“, savaitraštyje „Kuršėnų krašto žinios“, tinklapyje www.etaplius.lt, laikraštyje „Šiaulių kraštas“ ir viešuosiuose rajono skelbimams skirtose vietose.