LABORATORINIAI TYRIMAI PEDAGOGAMS

By 2020-05-1427 sausio, 2021Aktualijos, COVID-19

ĮSAKYMASDĖL ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS TEROTORIJOJE ESANČIŲ IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO PROGRAMAS ĮGYVENDINANČIŲ ĮSTAIGŲ DARBUOTOJŲ PREVENCINIO  LABORATORINIO IŠTYRIMO DĖL COVID-19 LIGOS  (KORONAVIRUSO INFEKCIJOS) ORGANIZAVIMO 2020 m. gegužės 13 d. Nr. A – 723ŠiauliaiŠiaulių rajono savivaldybė informuoja, kad, įgyvendinant Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro-Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. gegužės 8 d.  sprendimą Nr. V-1104 „Dėl prevencinių laboratorinių tyrimų COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) diagnozuoti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų darbuotojams“ Šiaulių rajono savivaldybės teritorijoje esančių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigas įgyvendinančių įstaigų vadovai privalo identifikuoti darbuotojus ir laikantis prevencinio tyrimo eiliškumo, sudaryti savo darbuotojų, kuriems priklauso prevencinis tyrimas dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos), sąrašą.
Prevencinio tyrimo eiliškumo sudarymo tvarka
Prevenciniai laboratoriniai tyrimai COVID-19 ligai diagnozuoti atliekami ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas įgyvendinančių įstaigų darbuotojams, tiesiogiai dirbantiems su vaikais, šia tvarka:

1. teikusiems vaikų priežiūros paslaugas karantino metu;

2. dirbantiems įstaigose, kuriose ugdoma 150 ir daugiau vaikų;

3. visiems kitiems.

Kita prioriteto asmenų grupė tiriama, tik tuomet, kai ištirti visi prieš tai nurodytos prioriteto grupės asmenys.

DARBUOTOJAI, KURIE KARANTINO LAIKOTARPIU NUOLAT DIRBA NUOTOLINIU BŪDU ARBA NEDIRBA – NETIRIAMI.

Įstaigų vadovai turi informuoti darbuotojus apie tyrimų organizavimo tvarką, kuri yra:

1. Darbuotojai dėl tepinėlio ėmimo turi skambinti į Karštąją liniją trumpuoju numeriu 1808.

2. Tepinėliai imami Šiaulių miesto mobiliajame punkte, adresu J. Jablonskio g. 16, Šiauliai.

3. Į mobilų punktą darbuotojas vyksta automobiliu, su asmens apsaugos priemonėmis (veido kauke, vienkartinėmis pirštinėmis), privalo turėti mobilųjį telefoną, kuriuo skambino į Karštąją liniją, ir ant A4 formato lapo užrašytą minėto telefono numerį.

Daugiau informacijos  mob.tel. 868327615 ar el.p. vsb.siauliuraj@gmail.com