PREVENCINIAI TYRIMAI VAISTINIŲ DARBUOTOJAMS ŠIAULIŲ RAJONE

By 2020-05-1027 sausio, 2021Aktualijos, COVID-19

ĮSAKYMAS
DĖL PREVENCINIŲ LABORATORINIŲ TYRIMŲ COVID-19 LIGAI  (KORONAVIRUSO INFEKCIJAI) DIAGNOZUOTI ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS TERITORIJOJE ESANČIŲ VAISTINIŲ DARBUOTOJAMS ORGANIZAVIMO 2020m. gegužės 5 d. Nr. A – 675
ŠiauliaiŠiaulių rajono savivaldybė informuoja, kad, įgyvendinant Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. balandžio 30 d.  sprendimą Nr. V-1052 „Dėl prevencinių laboratorinių tyrimų COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) diagnozuoti vaistinių darbuotojams“ Šiaulių rajono savivaldybės teritorijoje esančių vaistinių savininkai ar teisėti valdytojai privalo identifikuoti darbuotojus ir laikantis prevencinio tyrimo eiliškumo, sudaryti savo darbuotojų, kuriems priklauso prevencinis tyrimas dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos), sąrašą.

Taip pat vadovai apie tai turi informuoti darbuotojus ir suteikti jiems galimybę nuvykti į Šiaulių miesto mobilų punktą, esantį adresu J. Jablonskio g. 16, Šiauliai, kad būtų atliktas prevencinis tyrimas dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos).

Šiaulių miesto mobiliame punkte vaistinių darbuotojai prevenciniam tyrimui atlikti turi registruotis Karštosios linijos telefonu 1808.