Nemokamos šiaurietiškojo ėjimo pratybos/žygiai

Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras siekdamas skatinti Šiaulių rajono žmonių fizinį aktyvumą vykdo vieną labiausiai žmonių teigiamai vertinamą veiklos kryptį – šiaurietiškąjį ėjimą.

Šiaurietiškojo ėjimo metu žmogus leidžia laiką gryname ore, tad atsipalaiduoja po darbo dienos atsiradusi įtampa nugaroje, pečiuose ir sprande, sumažėja stresas, o tai teigiamai atsiliepia ir santykiams šeimoje, darbo kolektyve. Šiaurietiškasis ėjimas, be abejonės, pagerina laikyseną ir eiseną, sumažina sąnarių apkrovimą, pagerina fizinę būklę, suteikia žvalumo ir pasitikėjimo savimi. Taip pat mažėja kraujospūdis ir nukrenta cholesterolio kiekis kraujyje. Derinant su balansuota mityba, šiaurietiškasis ėjimas padeda išspręsti antsvorio problemas. Dažnai žmonės, ieškodami fizinės veiklos, pasirenka bėgimą kaip lengvai prieinamą užsiėmimą. Deja, nežinant, kaip teisingai tai reikėtų daryti, galima prisidaryti žalos, nes užsiimant bėgimo sportu didžiulė apkrova tenka sąnariams. Beje, šiaurietiškasis ėjimas taip pat suteikia kūnui fizinę apkrovą, tačiau sąnarius saugo!

Užsiėmimams tinka įprasta laisvalaikio apranga ir avalynė. Jokių ypatingų reikalavimų nėra. Svarbu tik tai, kad avalynė būtų patogi, pastorintu padu, turėtų apsaugą kulnui. Žinoma, svarbu atsižvelgti į sezoną, orą.

Akredituotas biuro specialistas moko, instruktuoja, organizuoja ir veda šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimus visame Šiaulių rajone.

Jei norite susitarti dėl praktinių ar teorinių užsiėmimų – susisiekite su mumis el. paštu vsb.siauliuraj.stiprinimas@gmail.com arba telefonu 8 670 46753

REGISTRACIJA    PARTNERIAI IR DRAUGAI